Напрямки:
Театр Музика Кіно Для дітей Освіта Візуальне мистецтво Танець Перформанс Література Школа журналістики Еко-програма Фешн-арт
ГОГОЛЬFEST 2015: МИСТЕЦТВО ВІЙНИ. МИСТЕЦТВО ЛЮБОВІ. МИСТЕЦТВО МИРУ
ГОЛОВНА НОВИНА

Влад Троїцький: Матеріалізація мрій

  • 15.09.2014

Режисер, ідеолог і засновник фестивалю ГогольFest Влад Троїцький розповість про те як потрібно мріяти і як мрії втілювати в життя в рамках лекції-дискусії «Матеріалізація мрій».

Докладнiше

Вистава «Собача будка. Вид зверху. Вид знизу». Режисер - Влад Троїцький

  • 15.09.2014

Режисером цієї вистави виступає сам президент та ідеолог ГогольFesta - Влад Троїцький, який також є засновником групп “Даха Браха”, “Dakh Daughters” та Центру сучасного мистецтва “Дах”.

Докладнiше

Анонс: Отар Каралашвілі з лекцією про етапи створення міжнародного фестивалю

  • 15.09.2014

Лекція ОТАРА КАРАЛАШВІЛІ відбудеться 18 вересня о 20:30. В рамках освітньої програми Отар Каралашвілі розкриє секрети фестивальної кухні на лекції “Етапи створення міжнародного фестивалю”.

Докладнiше

Освітня програма: RoboГоголь виходить в люди

  • 14.09.2014

В рамках освітньої програми, 14 вересня відбудеться дещо цікаве. Спеціально для ГогольFest в столицю їде автор ідеї, засновник та куратор RoboClub, Іван Шихат-Саркісов.

Докладнiше

Анонс: майстер-клас з нової журналістики від Ірини Рубіс

  • 14.09.2014

15 вересня о 16.00 у рамках Школа арт-менеджменту Гогольfest відбудеться майстер-клас з нової журналістики від Ірини Рубіс, генерального директора Ekonomika Communication Hub.

Докладнiше

Міжвидавничий проект видавництва “Дух і Літера”, часописа “Ї”, Харківської правозахисної групи

  • 14.09.2014

У заході візьмуть участь Леонід Фінберг, головний редактор видавництва “Дух і Літера”, Владислав Верстюк, доктор історичних наук, Олександр Буценко, директор Українського центру культурних досліджень при Міністерстві культури України.

Докладнiше

House of LEVEL's

  • 13.09.2014

Якщо дизайн це чисте ірраціональне, то предметний абсурд це можливість доторкнутися до його джерела. Джерела, який знаходить форму в наших очах і руках.

Докладнiше

Біля входу на територію ГОГОЛЬФЕСТу в повітрі зависли цвяхи

  • 12.09.2014

У продовження цієї ідеї Євгенія Асса на ГОГОЛЬФЕСТі буде представлена інсталяція від учнів МАРШу: Тимура Черкасова (Полтава), Валерії Ісакової (Москва), Марії Куркової (Москва) та Наталії Сабліної (Казань).

Докладнiше

Євгеній Асс: одна з найбільших проблем молодих архітекторів сьогодення - це втрата зв'язку з реальністю.

  • 12.09.2014

Найбільш очікувана архітектурна подія на ГОГОЛЬФЕСТі! Професіонали найвищого рівня, а крім того, харизматичні люди!

Докладнiше

Фешн-арт на ГОГОЛЬFEST-2014

  • 12.09.2014

Серед мистецьких напрямків фестиваль ГОГОЛЬFEST-2014 представить насичену фешн-арт програму. Головні події програми для нас підготували Поліна Веллер та платформа House of LEVEL's.

Докладнiше